Інфо

Компанія Alivio є однією з лідируючих компаній на українському ринку по дизайну і виробництву декоративних гіпсових 3Д панелів з 2012 року. На сьогодні основний наш напрямок – це виробництво 3D стінових дизайнерських панелей. Вимоги наших клієнтів і багаторічний досвід дозволили створити унікальний розчин на основі гіпсу зі стовідсотковою екологічністю, звуко-теплоізоляцією, і абсолютно негорючими властивостями.

Кожен елемент вироблений у нас проходить кілька етапів тестування на якість. Минулі перекваліфікацію в західних країнах дизайнери та інженери створюють для Вас такий продукт, який в естетичному і якісному сенсі просто бездоганний. Завдяки цьому наша продукція відрізняється від запропонованих на ринку еквівалентів. Наш пріоритет – робота з кожним замовником індивідуально, для досягнення максимальної ефективності.

Завдяки професіоналізму наших працівників, клієнтами компанії Alivio є багато дизайнерські студії, архітектурні офіси і великі будівельні компанії по всій Україні.

Для нас побажання наших клієнтів є вимогами, які ми виконуємо з максимальною відповідальністю. Задоволеність наших клієнтів в своїх вимогах є найвищою оцінкою нашої роботи. Ставши нашим замовником, ми впевнені, що ви повною мірою відчуєте наш професіоналізм не тільки при покупці, але і в післяпродажної інформаційної та технічної підтримки.

Поняття стінових 3D панелей як оздоблювальний матеріал в інтер’єрі з’явилося відносно недавно. З огляду на щоденне збільшення попиту на продукцію, наша компанія представляє своїм клієнтам такий різновид моделей, який задовольнить вимогам навіть найвибагливіших покупців. Наш каталог представляє вашій увазі більше 30 моделей кожен з яких гідний вашої уваги і може стати ключовим джерелом натхнення в вашому інтер’єрі.

Наша компанія в першу чергу піклується про імідж і комфорт своїх клієнтів, пропонуючи їм якісні гіпсові 3D панелі, виконані згідно з усіма технологічними стандартами, на високоякісному обладнанні. Важливим фактором при виборі саме нашої продукції є конкурентоспроможна вартість товару. Ви без праці, за доступними цінами можете купити нашу продукцію, не витративши при цьому зайвих грошей.

Alivio – світ яскравого дизайну інтер’єру та неймовірних втілень творчих ідей. Декоративні гіпсові 3Д панелі – це настінні панелі, виготовлені з гіпсу, що надає панелям привабливий неповторний вигляд. Гіпсові 3Д панелі Alivio використовуються як декоративний елемент стін – як цілої поверхні, так і окремих елементів.

Технологія виробництва гіпсових панелей Alivio заснована на всіх актуальних досягнення в області тривимірного моделювання і точної обробки матеріалу. Виробництво здійснюється в спеціальному цеху, який оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє виготовляти будь-які тривимірні моделі поверхонь. Кожен проект починається зі створення за допомогою комп’ютерної програми 3D-моделі, яка пізніше знаходить ідеальні пропорції і індивідуальність у вигляді готового для тиражування виробничим способом зразка.

Наша компанія пропонує архітектурні гіпсові 3Д панелі Alivio власного виробництва. Розмір панелі, в основному, становить 600/600 мм, можливо відхилення розміру до 1%, яке нівелюється при монтажі. Товщина плитки становить 15-30 мм, в залежності від використовуваного малюнка. Можливе виготовлення за індивідуальним замовленням, згідно з концепцією вашого інтер’єру. Наявність готових, а також актуальні пропозиції уточнюйте за телефонами вказаними на сайті.

За рахунок використання у виробництві тільки високоякісних матеріалів 3D панелі Alivio мають ідеально гладку поверхню, стійку до механічних впливів, високу питому щільність в поєднанні з невеликою вагою виробу. Панелі виготовляються з одноколірної рельєфною поверхнею, яка легко забарвлюється в потрібний колір акриловими, водоемульсійними або латексними краскамі.Прі роботі з гіпсом ми не застосовуємо ніяких хімічних добавок, клеїв та інших шкідливих для здоров’я речовин. Панелі з гіпсу 100% екологічні та ідеально підходять для внутрішньої обробки.

Декоративні гіпсові 3D панелі використовуються при оформленні дизайну:
• житлових приміщень (бібліотек, віталень кімнат, камінних, домашніх кінотеатрів, дитячих, спалень і т.д.);
• ресторанів, кафе, барів, клубів, казино;
• торгових центрів, магазинів, бутіків, салонів, комерційних представництв;
• кінотеатрів, телебачення, театральних студій, концертних залів;
• офісів, залів засідань, судів, бібліотек, шкіл, музеїв, аеропортів, банків;

Перевагою 3D панелей є простота і легкість установки, так як їх можна встановлювати на будь-які поверхні (гіпсокартон, штукатурка, шпаклівка). Кріплення панелей відбуватися за допомогою клею для гіпсокартону, попередньо стіни потрібно прогрунтувати. Також декоративні плити можливо кріпити і на стелю, тільки їх потрібно зафіксувати шурупами. 3D панель характеризується відмінною ударостойкостью як до монтажу, так і після (схожа з заштукатурені стіною). Ще однією важливою перевагою є можливість фарбувати панелі будь-якими видами фарб.

Основні переваги використання 3D панелей:

– оригінальний зовнішній вигляд і сучасний дизайн;

– великий асортимент зразків фактур і малюнків;

– легко підібрати підходящу форму панелі до Вашого інтер’єру;

– в будь-який час Ви можете перефарбувати декоративну плиту, і навіть використовувати технологію патинування або золочення;

– 3Д панелі виробляються тільки з використанням новітніх технологій і з екологічних матеріалів;

– матеріал панелей пожежобезпечний, не вбирає запахи і добре захищений від механічних пошкоджень.

Всі продукти мають унікальну «набором» емоційних і раціональних характеристик, що визначають їх привабливість для споживача:

– новизна і унікальність продукту;

– наші панелі «стають« центром тяжіння »практично в будь-якому інтер’єрі і« генератором »позитивних емоцій;

– новий елемент вашого інтер’єру створюється швидко і просто;

– всі елементи інтер’єру легко замінні і Оновлюваність;

– 3D дизайнерські панелі чудово поєднуються з іншими видами матеріалів для оздоблення стін;

– застосування подсветок і різноманітних фінішних покриттів (імітація каменю, дерева, металу, шкіри і т.п.) дають «калейдоскоп» нескінченних колірних рішень, які не перестануть дивувати вас довгі роки;

– ви можете реалізувати свої творчі здібності в створенні дизайну інтер’єру «своїми руками».

3D стінові панелі є новинкою в сфері декоративного оздоблення, і у нас є ексклюзивна можливість представити Вам продукт, зарекомендував себе в багатьох країнах Європи, і став мегахитом серед провідних дизайнерів. Стінові панелі для інтер’єрів – це новий вимір в декорі і нові дизайнерські рішення. Вони додадуть вашим стінам неповторний вигляд і підкреслять вашу індивідуальність.

Comments are closed.