Матеріал

875589

Гіпсові панелі Alivio – це екологічно чистий і абсолютно негорючий матеріал.

При виробництві декоративних 3D панелей Alivio не використовується ніяких хімічних добавок і модифікаторів, які застосовують недобросовісні виробники для прискорення процесу виробництва і зменшення собівартості продукції. Використання продукції сумнівних виробників може призвести до погіршення здоров’я (головні болі, алергія і т.д.).

Стінові 3D панелі виробляються з скульптурного гіпсу – найдавнішого будівельного матеріалу на Землі. Гіпс є одним з найдавніших будівельних матеріалів. Це природний камінь, який утворився в результаті випаровування стародавнього океану 110 – 200 мільйонів років тому. Перша згадка про гіпсі з’являється в Стародавньому Єгипті в 3700 році до н.е.

Єгиптяни цінували гіпс за високу міцність, вогнестійкість, здатність швидко твердіти при з’єднанні з водою і можливість додання тверднучому складу будь-якої форми. Гіпс стали застосовувати для виготовлення розкішних предметів декору, а також для обробки стін усипальниць в пірамідах.

Пізніше в Греції і Стародавньому Римі гіпс став основним будівельним і декоративним матеріалом. Переходячи від епохи до епохи, набуваючи нових рис, вироби з гіпсу давали початок новим архітектурним стилям – класицизму, ренесансу, бароко, рококо, ампір, модерн – вражаючи сучасників своєю красою і вишуканістю.

Гіпс є типовим осадовим мінералом, що представляє з себе сульфат кальцію, змішаний з водою (за складом CaSO4 • 2H2O). Зустрічається гіпс в пластах осадових порід у формі лускатих, волокнистих або щільних дрібнозернистих мас і видобувається з товстих пластів, що залягають під землею на різній глибині.

Володіючи макропористою структурою, вироби з гіпсу здатні «дихати», підтримуючи вологість приміщення на певному рівні. Гіпс добре утримує тепло. Гіпсові вироби завжди «теплі на дотик», що підвищує загальне відчуття комфорту.

Гіпс – матеріал з високою вогнестійкістю, так як при нагріванні не тільки не горить, але і виділяє водяну пару з великим поглинанням тепла. Гіпсові покриття містять до 20% кристалізаційної води, яку можна розглядати як «вбудований джерело» для уповільнення горіння (або гасіння вогню) під час пожежі.

Завдяки цим унікальним властивостям використання гіпсу зростає такими темпами, що за останні роки його виробництво в світі подвоїлася.

Comments are closed.