Правова інформація

© 2013, eco-materials.com.ua. Всі права захищені.

Використання матеріалів сайту можливо тільки при наявності згоди правовласника і активного посилання на http://eco-materials.com.ua/ 

Шановні відвідувачі сайту!

Вважаємо за необхідне довести до вашого відома наступну правову інформацію:

Справжній сайт є офіційним приватним інформаційним ресурсом, створеним відповідно до чинного законодавства України та норм міжнародного права, який призначений для необмеженого кола осіб в режимі вільного доступу для отримання інформації про діяльність компанії, її продукції, послуги, партнерів, контактах і т.п.

Справжній сайт і всі опубліковані в ньому матеріали, за винятком інформації та документів, використаних при створенні сайту з відкритих загальнодоступних джерел інформації, є інтелектуальною власністю його правовласника.

Використання інформаційних матеріалів, що містяться на сайті, можливе лише за згодою правовласника і з обов’язковим зазначенням джерела отримання інформації.

Будь-яке копіювання, подальше використання фотозображень і будь-який інший інформації, розміщеної на сайті, з отриманням вигоди або без неї, є порушенням законодавства України про авторське право.

Будь-які спроби порушення авторських прав будуть переслідуватися відповідно до законодавства України в цивільному, адміністративному і кримінальному порядку.

Компанія не несе відповідальності за дії осіб, що використовують матеріали сайту на шкоду третіх осіб.

Comments are closed.