FAQ по гіпсу

Поширені запитання:

♦♦♦ Питання: Чому 3D, що це означає?

Відповідь: Традиційні оздоблювальні матеріали (керамічна плитка, ПВХ і МДФ панелі, штукатурка, шпалери є «плоскими матеріалами», які не мають явно вираженого рельєфу. Гіпсові панелі Alivio мають «високий» профіль і є «об’ємними». Будь-який обсяг характеризується розмірами: висотою х шириною х глибиною. Це і є явний 3D ефект панелей Alivio (three dimensional), який ми згадуємо в наших рекламних матеріалах.


♦♦♦ Питання: Який склад панелей?

Відповідь: Безумовною перевагою нашої технології є відсутність хімічних добавок, які штучно змінюють властивості продукту, роблячи його менш екологічним. У складі панелей – гіпс і вода. При виробництві гіпсових 3Д панелей Alivio не використовується ніяких добавок і модифікаторів, які застосовують недобросовісні виробники для прискорення процесу виробництва і зменшення собівартості продукції.


♦♦♦ Питання: Чи можливо зробити індивідуальний малюнок / дизайн?

Відповідь: Так, можливо.

Дизайнери можуть придумати свою власну 3Д панель різних розмірів і форм, щоб втілити в життя свою власну модель, якій вони хочуть оформити інтер’єр.


♦♦♦ Питання: Чому така висока ціна?

Відповідь: Панелі Alivio виготовлені за унікальною технологією, мають ідеальну геометрію, абсолютно екологічні і негорючі. Наша ціна є найнижчою в Україні для виробів такого рівня.


♦♦♦ Питання: Чи можна використовувати гіпсові 3Д панелі Alivio у вологих приміщеннях (у ванній кімнаті або в приміщенні з басейном)?

Відповідь: Ні, гіпсові 3Д панелі Alivio, як і будь-які гіпсові панелі, бояться вологи, але при цьому, є ідеальним інтер’єрним рішенням для підтримки балансу мікроклімату в приміщенні – при підвищеній вологості панелі забирають надлишок вологи, а при зниженій віддають.


♦♦♦ Питання: Чи можна використовувати в дитячій кімнаті?

Відповідь: Так, звичайно. Продукт абсолютно екологічний.


♦♦♦ Питання: Гіпс мазкий? Як його мити?

Відповідь: Технологія виробництва 3Д панелей Alivio максимально знижує «ефект крейди» для гіпсових панелей, але не виключає його до тих пір, поки продукт не забарвлений. Після забарвлення панель не мажеться. Збирання можна проводити «мітелкою», пилососом, злегка вологою губкою. Не можна використовувати миючі засоби з кислотною або лужною основою. Догляд за спеціальними декоративними фінішними покриттями виконується відповідно до рекомендацій виробника.


♦♦♦ Питання: Наскільки тендітні гіпсові панелі?

Відповідь: Гіпсові панелі поєднують крихкість і відносну міцність. Панель можна розбити, впустивши на підлогу при монтажі. Але її досить складно пошкодити після монтажу на стіні. Безсумнівним плюсом панелі є ремонтопридатність. Наприклад, прості відколи дуже легко відновити власними силами, маючи мінімальні навички оздоблювальних робіт.


♦♦♦ Питання: Як монтувати декоративні 3Д панелі Alivio?

Відповідь: Дивитися монтаж гіпсових 3D панелей


♦♦♦ Питання: Чи можна монтувати панелі на гіпсокартонну стіну / перегородку?

Відповідь: Так, звичайно, якщо це стіна або перегородка виконана з двошарового гіпсокартону. Для іншої надійності, крім гіпсового клею (шпатлевочной маси), рекомендуємо використовувати дюбеля і саморізи. Панелі Alivio легко свердлити, а капелюшки саморезов утапліваются, потім затираються шпаклівкою.


♦♦♦ Питання: А як фарбувати панелі з гіпсу?

Відповідь: Панелі можна забарвити з фарбопульта, пензлем, валиком або, використовуючи спеціальну техніку для декоративних фарб (наприклад, «тампонування» губкою).


♦♦♦Питання: Який фарбою можна фарбувати гіпсові 3Д панелі Alivio?

Відповідь: Абсолютно будь-який, як декоративної, так і водоемульсійною. Для меншої витрати фарби, рекомендуємо прогрунтувати панелі перед фарбуванням звичайної ґрунтовкою глибокого проникнення. Обов’язкова рекомендація – під час затирання швів, аж до фарбування, використовувати то освітлення стіни, яке буде використовуватися і надалі в інтер’єрі. Під джерелом світла відразу видно помилки монтажу та затирання швів.


♦♦♦ Питання: Чим гарантувати стіни, щоб гіпсова панель була надійно закріплена на стіні?

Відповідь: Для стін з гіпсокартону рекомендуємо ґрунтовку глибокого проникнення. Для стін з бетону і цегли – «бетоноконтакт».


♦♦♦ Питання: Ми ніколи не монтували такі панелі, нам потрібно під ключ. Ви надаєте такі послуги?

Відповідь: Будь-який кваліфікований плиточник без праці інсталює наші панелі. У Києві ми надаємо такі послуги.


♦♦♦ Питання: Чим декоративні 3D панелі Alivio відрізняються від інших гіпсових панелей?

Відповідь: Аналогів гіпсовим 3D панелям Alivio за більшістю параметрів на сьогоднішній день немає в Україні. Панелі c 3D ефектом Alivio виробляються за унікальною технологією, абсолютно екологічні, негорючі, мають в рази більшу питому щільність при тій же вазі, що і панелі “кустарного лиття” в гнучкі форми, і як наслідок цього, мають оригінальним порцеляновим дзвоном.


♦♦♦ Питання: Навіщо потрібні 3D панелі? Я ж можу просто пофарбувати стіни і повісити постери …. врешті-решт просто поклеїти шпалери.

Відповідь: Створення інтер’єру економним способом має право на життя. Однак, цей варіант завжди дає привід задуматися “а чи не даремно я заощадив … на себе коханого і … Стало як все …”. Адже кожному з нас хочеться створити особистий простір, в якому ми можемо сховатися від “бур і негараздів життя …”, відпочити і душею і тілом. Ми пропонуємо Вам те, що підкреслюють ВАШУ індивідуальність і нестандартність. Ви як би говорите всьому світу «Я завжди, скрізь і в усьому попереду». І найголовніше, 3Dпанелі створюють унікальний центр тяжіння уваги в вашому інтер’єрі. Не один «плоский» оздоблювальний матеріал (шпалери, тканини, плитка і т.п.) не здатний створити постійний і позитивний емоційний фон в приміщенні. Ми змогли зробити це і тепер наша продукція дарує яскраві емоції нашим клієнтам. Добре відомо, що саме яскраві емоції дають новий імпульс в житті, дарують ідеї, нові рішення і … успіх …. Не втрачайте таку можливість.


♦♦♦ Питання: 3D стіни це мішок … (?)

Відповідь: Прибирання гіпсових панелей не складніше прибирання підлоги і значно простіше, ніж прибирання заповнених книжкових полиць. Але ж потрібно робити і те й інше … Правильно? Видалення пилу на забарвлених панелях легко здійснюється пилососом. Можлива прибирання трохи вологою губкою, без використання миючих засобів на кислотній або лужний основі. Зрозуміло, панелі повинні бути загрунтовані і зафарбовані.


♦♦♦ Питання: Боюсь, через місяць набридне – почне діяти на нерви ….

Відповідь: Не набридне тоді, коли є гармонія, гармонію ж створює професійний дизайнер. А професійні дизайнери вибирають Alivio.


♦♦♦ Питання: Як повісити на стіну з гіпсових панелей світильник чи картину?

Відповідь: Монтаж картини або світильника на панелі нічим (принципово) не відрізняється від монтажу на гіпсокартон.

Чи не занадто важкі вироби монтуються із застосуванням “дюбеля – метелики” (є на будь-якому будівельному ринку). При покупці дюбеля візьміть до уваги товщину панелі, щоб вибрати дюбель правильної довжини. Найпотужніші вироби доцільно кріпити ні до гіпсовим панелям, а до основи, на якому вони змонтовані. В цьому випадку:

– для бетонного (цегляного) підстави можна використовувати пластиковий дюбель або металевий анкер;

– для гіспокартонних можна використовувати спеціальний “розкривається гак” або спеціальний дюбель і шуруп;

– в складних випадках ми готові дати вам додаткові рекомендації;


♦♦♦ Питання: Термін служби гіпсових панелей?

Відповідь: Термін служби панелей не менше 100 років. У багатьох містах України, з 18 століття і до цього дня, багато будівель з гіпсовими фасадами і ліпниною у внутрішній обробці.

 

Comments are closed.