Гiпсовi 3D панелi

Гіпсові 3D панелі Alivio це одна з останніх розробок в декорі інтер’єру. За допомогою їх ви можете легко і швидко змінити зовнішній вигляд приміщення. Ненав’язливі малюнки на поверхні панелі дозволять створити в інтер’єрі вашого будинку відчуття гармонії й упорядкованості. Гіпсові 3Д панелі ідеально підійдуть при оформленні дизайну як житлових приміщень (віталень кімнат, дитячих, перед-покоїв, спалень, домашніх кінотеатрів, камінних), так і комерційних (барах, ресторанах, кінотеатрах, офісах, концертних залах, театральних студіях, офісах, залах засідань, музеях, банках).

3д панели Adamant из гипса Knauf фото

Adamant 60/43.5 см
Ціна – 140 грн/шт.

3д панели для стен Polygonal изображение

Polygonal 60/30 см
Ціна – 110 грн/шт.

 

 


Linea 60/60 см
Ціна- 220 грн/шт.

Stripes 60/60 см
Ціна – 220 грн/шт.Leaves 60/60 см
Ціна – 220 грн/шт.

3д панели на стену Origami фото в интерьере

Origami 60/15 см
Ціна – 60 грн/шт.

 

 

 


3d гипсовые панели Nexus фото

Nexus 60/38 см
Ціна – 100 грн/шт.

3D панели Briz в салоне красоты Glory Lab

Briz 60/60 см
Ціна- 200 грн/шт.


3d панели для стен Infinity фото

Infinity 63/55 см
Ціна – 180 грн/шт.

3D панели волна Dune

Dune 60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.

 


3d панели квадратики Mosaic для стен купить фото

Mosaic 60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.

3d панели из гипса volna Welle фото

Welle 60/60 см
Ціна- 200 грн/шт.

 


Split 60/30 см
Ціна – 90 грн/шт.

3d панели на стену Pixel пиксель

Pixel 60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.

 


где купить стеновые панели Rock mini

Rock mini 60/30 см
Ціна – 110 грн/шт.

3d панель для стен Rock скала

Rock 100/50 см
Ціна – 330 грн/шт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


гипсовые 3д панели Smart купить фото

Smart 60/60 см , 30/30 см
Ціна – 200 грн/шт , 50 грн/шт

гипсовые 3д панели лофт украина изображение

Loft 60/29.5 см
Ціна – 80 грн/шт.


гипсовые 3d панели киев Grand картинка

Grand 30/30 см
Ціна – 50 грн/шт.

гипсовые 3d панели Diamonds фото

Diamonds 60/30 см
Ціна – 70 грн/шт.


гипсовые панели Puzzle смотреть фото

Puzzle 60/40 см
Ціна – 80 грн/шт.

гипсовые панели для стен треугольник Triangle фото

Triangle 60/60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.

 

 

 


гипсовые панели соты Stone купить картинка

Stone 21.5/24.5 см
Ціна – 30 грн/шт.

гипсовые стеновые панели Hexagon картинка

Hexagon 28.8/32.8 см
Ціна – 50 грн/шт.

 


декор панели Trance фото

Trance 28.8/32.8 см
Ціна – 50 грн/шт.

декор панели на стены цветы Flower картинка

FLower 60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.

 

 


декоративная панель для стен Кристалл фото

Crystal 60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.

декоративные 3д панели кубики Harmony фото

Harmony 60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


декоративные гипсовые 3d панели Rectangles фото

Rectangles 30/30 см
Ціна – 60 грн/шт.

декоративные звукоизоляционные панели Classic фото

Classic 60/60 см
Ціна – 200 грн/шт.


декоративные панели рыбка Prestige фото

Prestige 60/25 см
Ціна – 80 грн/шт.

декоративные панели в интерьере Deluxe фото

Deluxe 60/25 см
Ціна – 80 грн/шт.

 


декоративные панели для внутренней отделки Levin фото

Levin 60/34.5 см
Ціна – 80 грн/шт.

декоративные панели для кухни пирамида фото

Piramide 48/48/48 см
Ціна – 100 грн/шт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sota 21.5/24.5 см
Ціна – 30 грн/шт.

Hexa 21.5/24.5 см
Ціна – 30 грн/шт.декоративные волнообразные панели для стен Shallow фото

Shallow 100/70 см
Ціна – 400 грн/шт.

3д панели сделать под заказ

Індивідуальний дизайн
під замовлення

 

 

 


Trigon 17/17/17 см
Ціна – 20 грн/шт.Гипсовые 3D панели Alivio 3d wallpanel 3d wall для отделки стен купить цена сотрудничество Украина от производителя_eco-materials.com.ua

Alivio – світ яскравого дизайну інтер’єру та неймовірних втілень творчих ідей.

Панелі користуються популярністю, оскільки дозволяють вирішувати широкий спектр творчих завдань і за короткий термін повністю міняти оформлення офісів, магазинів, кафе і квартир. Велике розмаїття кольорів, фактур, застосування підсвічування дають можливість створення різних ефектів і активно використовується в сучасних стилях декорування.

Демонструємо Вам одне з новітніх рішень для декорування інтер’єру – декоративні 3D гіпсові панелі для оздоблення стін. Цей метод – новий вимір в напрямку дизайну інтер’єрів, який виграє за своїми характеристиками холодні і плоскі оздоблювальні матеріали. Різноманітність фактури і можливості використання різних покриттів і фарб, допоможе вам застосувати, екологічно чисті 3Д гіпсові панелі, для втілення в реальність будь-яких дизайнерських задач і ваших творчих ідей в перетворенні будь-якого інтер’єру.

Кожен оздоблювальний матеріал повинен володіти якісними характеристиками інакше не варто витрачати на нього грошей. 3д панелі з’явилися на ринку будівельних матеріалів вже досить давно і вже зайняли своє топове місце. Такі панелі допомагають створити в будь-якому інтер’єрі оригінальність і затишок. Але найпоширенішими 3д панелями на даний момент вважаються гіпсові, і саме тому потрібно знати якими параметрами вони повинні відповідати. Самим головним параметром є екологічність панелей з гіпсу, оскільки вони не виділяють токсинів і шкідливих для здоров’я речовин. Також такі панелі мають більший строк служби за рахунок того, що їх можна оновлювати, перефарбовувати і реставрувати без шкоди малюнку. Гіпсові панелі славляться тим, що з них виходить самий об’ємний малюнок за рахунок хорошої еластичності.

Гіпсові 3D панелі використовуються при оформленні дизайну:
• житлових приміщень (бібліотек, віталень кімнат, камінних, домашніх кінотеатрів, дитячих, спалень і т.д.);
• ресторанів, кафе, барів, клубів, казино;
• торгових центрів, магазинів, бутіків, салонів, комерційних представництв;
• кінотеатрів, телебачення, театральних студій, концертних залів;
• офісів, залів засідань, судів, бібліотек, шкіл, музеїв, аеропортів, банків;
• фонів для водних композицій, зимових садів.

Гіпсові 3D панелі Alivio – це той рідкісний випадок для оздоблювального матеріалу, коли сфера застосування не обмежена. Матеріал легко монтується і не вимагає попередньої підготовки поверхні, дозволяючи швидко перетворити інтер’єр. Ми звикли до того, що стіни і стеля представляють собою плоскі поверхні. Використання об’ємних настінних 3D панелей ламає звичні стереотипи і дає зовсім інше сприйняття простору.

Спочатку декоративні 3D панелі мають натуральні кольори матеріалів, з яких вони виготовляються (колір білого гіпсу). Після монтажу гіпсові вироби можна покривати лакофарбовими складами, штукатурити і обробляти іншими декоративними покриттями, надаючи поверхні додатковий блиск або навпаки матову шовковистість.

Розроблена технологія відкриває широке поле варіацій рельєфів і форм. Тому велика різноманітність дизайнерських рішень є основною перевагою виробів. Пропоновані нами форми є актуальними і відповідають останнім тенденціям світового дизайну. І разом з цим, ми прагнемо не тільки розширити асортимент, а й забезпечити простір для рішень обробки: створити матеріал за вашим індивідуальним замовленням, щоб ваші ідеї набули форми Alivio.

Гипсовые 3D панели Alivio 3d wallpanel 3d wall для отделки стен купить цена сотрудничество Украина от производителя_eco-materials.com.ua

Гіпсові 3D панелі чудово вписуються в будь-який інтер’єр, головне, щоб простір дозволяв. Їх можна встановити на стіні, де буде повішений телевізор, оформити ними центральну частину стіни у вітальні, а так само викласти стіну біля ліжка в спальні. Куди б ви не придумали їх помістити, інтер’єр обов’язково зміниться і буде виглядати оригінально. Тонкі, надзвичайно красиві лінії в представленій фактурі гіпсових панелей багатьом нагадує хвилю, іншим піщані дюни в пустелі, а третім – струменя повітря. Їм можна надати колір за вашим бажанням і уподобанням, близьким вашому дизайну приміщення.

Переваги 3Д панелей:
• Не має запаху.
• Екологічно чистий продукт.
• Має високу вогнестійкість.
• Підвищений рівень захисту від радіації.
• Відсутня усадка матеріалу.
• Можливість фарбування великим вибором матеріалів.
• Простота і легкість монтажу.
• Сертифікована продукція.
• Термін служби більше 50 років.
• Сучасний авторський дизайн.
• Широкий спектр застосування.
• Індивідуальний дизайн під замовлення

Панелі Alivio – це розумний вибір для створення іншої та неоднорідної атмосфери, оскільки вони використовують тривимірну структуру. Різноманітність дизайну, кольору та розмірів зробила ці панелі придатними для різних місць, таких як відомчі, комерційні, житлові, культурні та спортивні майданчики. Ці панелі були розроблені витонченою групою так, що задовольняє будь-хто з будь-яким смаком. Інгредієнти цих продуктів є вторинними та екологічними. Використовуючи інший і бездоганний дизайн, Alivio 3D панелі створюють привабливе та особливе місце для вас.

 

 

 

 

 

 

 

декоративні стінні панелі, 3д київ, панелі для стін, панелі 3д, гіпсові панелі, настінні панелі, стінові панелі київ, 3д панелі, декоративні панелі для стін, 3d панелі київ, стінові панелі ціна, декоративні панелі, панелі декоративні, гіпсові 3д панелі, декоративні 3д панелі, гіпсові 3d панелі, 3d панелі для стін київ, 3д гіпсові панелі, 3д панелі для стін, панель для стін, панелі на стіну, 3д панелі з гіпсу, гіпсові декоративні панелі, гіпсові панелі для стін, гіпсові панелі 3d, 3d панелі гіпсові, дерев’яні панелі для стін, оздоблювальні панелі для стін, дизайнерські панелі, декоративні панелі на стіну, виробництво 3д панелей, декоративні гіпсові панелі, декоративні панелі на стіни, 3d гіпсові панелі, декоративні панелі для інтер’єру, декор панелі для стін, монтаж 3д панелей, 3д панелі на стіну, декоративна панель для стін, зд панелі київ, декоративні панелі купити, декоративні панелі ціна, декоративні панелі для стін ціна, декоративні панелі київ, декоративні панелі для стін купити, декоративні панелі для стін кі , Купити панелі, гіпсові панелі ціна, оздоблювальні панелі, декор панелі, стінові панелі, настінні панелі для кухні, 3 д панелі, панелі з гіпсу, дизайнерські панелі для стін, три д панелі ціна, гіпсові панелі київ, 3д панелі київ, 3д панелі ціна, купити 3д панелі, 3д панелі для стін ціна, 3д панелі Україні, купити 3д панелі в Україні, 3д панелі купити київ, гіпсові 3д панелі київ, декоративні 3d панелі для стін, декоративні панелі 3d, 3d панелі, 3d панелі для стін, 3d панелі ціна, купити 3d панелі, 3d панелі для стін ціна, 3d панелі з гіпсу, 3d панелі Україні, 3d панелі на стіну, гіпсові 3d панелі для стін, 3d панелі купити київ, гіпсові 3d панелі київ, ціни на 3d панелі, 3d панелі монтаж, гіпсова панель, стінна панель, декоративна панель,  , стінна панель на кухню, 3д панель, декоративна панель на стіну, панель 3d, 3d панель для стін, купити стінові панелі, внутрішні стінові панелі, стінові панелі монтаж, як кріпити стінові панелі, стінові панелі оптом, де купити стінові панелі, стінові панелі 3d панелі, стінові панелі ра змери, 3d панелі харків, стінові панелі Україні, 3d панелі одеса, стінові панелі для спальні, продаж гіпсових панелей київ, 3d wall панелі в Україні, декор з настінних гіпсових панелей фото, гіпсові плити, виробництво стінових панелей, гіпсові 3d панелі в зоні телевізора , купити 3д панелі в киеве,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *