Гiпсовi 3D панелi

Гіпсові 3D панелі Alivio—  це одна з останніх розробок в декорі інтер’єру. За допомогою їх ви можете легко і швидко змінити зовнішній вигляд приміщення. Ненав’язливі малюнки на поверхні панелі дозволять створити в інтер’єрі вашого будинку відчуття гармонії й упорядкованості. Гіпсові 3Д панелі ідеально підійдуть при оформленні дизайну як житлових приміщень (віталень кімнат, дитячих, перед-покоїв, спалень, домашніх кінотеатрів, камінних), так і комерційних (барах, ресторанах, кінотеатрах, офісах, концертних залах, театральних студіях, офісах, залах засідань, музеях, банках).

Polygonal 60х30 см

Adamant 60х43.5 см

Trance 32.8×28.8 см

Hexagon 28.8×32.8 см

Stone 21.5×24.5 см

Hexa 21.5×24.5 см

Sota 21.5×24.5 см

Triangle 60x60x60 см

Piramide 48x48x48 см

Trigon 17x17x17 см

Shallow 100×70 см

Декоративный кирпич

Light 10*30 см (35 шт/м2)
Barcode 50*50*2 см

Alivio – світ яскравого дизайну інтер’єру та неймовірних втілень творчих ідей.

Панелі користуються популярністю, оскільки дозволяють вирішувати широкий спектр творчих завдань і за короткий термін повністю міняти оформлення офісів, магазинів, кафе і квартир. Велике розмаїття кольорів, фактур, застосування підсвічування дають можливість створення різних ефектів і активно використовується в сучасних стилях декорування.

Демонструємо Вам одне з новітніх рішень для декорування інтер’єру – декоративні 3D гіпсові панелі для оздоблення стін. Цей метод – новий вимір в напрямку дизайну інтер’єрів, який виграє за своїми характеристиками холодні і плоскі оздоблювальні матеріали. Різноманітність фактури і можливості використання різних покриттів і фарб, допоможе вам застосувати, екологічно чисті 3Д гіпсові панелі, для втілення в реальність будь-яких дизайнерських задач і ваших творчих ідей в перетворенні будь-якого інтер’єру.

Кожен оздоблювальний матеріал повинен володіти якісними характеристиками інакше не варто витрачати на нього грошей. 3д панелі з’явилися на ринку будівельних матеріалів вже досить давно і вже зайняли своє топове місце. Такі панелі допомагають створити в будь-якому інтер’єрі оригінальність і затишок. Але найпоширенішими 3д панелями на даний момент вважаються гіпсові, і саме тому потрібно знати якими параметрами вони повинні відповідати. Самим головним параметром є екологічність панелей з гіпсу, оскільки вони не виділяють токсинів і шкідливих для здоров’я речовин. Також такі панелі мають більший строк служби за рахунок того, що їх можна оновлювати, перефарбовувати і реставрувати без шкоди малюнку. Гіпсові панелі славляться тим, що з них виходить самий об’ємний малюнок за рахунок хорошої еластичності.

Гіпсові 3D панелі використовуються при оформленні дизайну:
• житлових приміщень (бібліотек, віталень кімнат, камінних, домашніх кінотеатрів, дитячих, спалень і т.д.);
• ресторанів, кафе, барів, клубів, казино;
• торгових центрів, магазинів, бутіків, салонів, комерційних представництв;
• кінотеатрів, телебачення, театральних студій, концертних залів;
• офісів, залів засідань, судів, бібліотек, шкіл, музеїв, аеропортів, банків;
• фонів для водних композицій, зимових садів.

Гіпсові 3D панелі Alivio – це той рідкісний випадок для оздоблювального матеріалу, коли сфера застосування не обмежена. Матеріал легко монтується і не вимагає попередньої підготовки поверхні, дозволяючи швидко перетворити інтер’єр. Ми звикли до того, що стіни і стеля представляють собою плоскі поверхні. Використання об’ємних настінних 3D панелей ламає звичні стереотипи і дає зовсім інше сприйняття простору.

Спочатку декоративні 3D панелі мають натуральні кольори матеріалів, з яких вони виготовляються (колір білого гіпсу). Після монтажу гіпсові вироби можна покривати лакофарбовими складами, штукатурити і обробляти іншими декоративними покриттями, надаючи поверхні додатковий блиск або навпаки матову шовковистість.

Розроблена технологія відкриває широке поле варіацій рельєфів і форм. Тому велика різноманітність дизайнерських рішень є основною перевагою виробів. Пропоновані нами форми є актуальними і відповідають останнім тенденціям світового дизайну. І разом з цим, ми прагнемо не тільки розширити асортимент, а й забезпечити простір для рішень обробки: створити матеріал за вашим індивідуальним замовленням, щоб ваші ідеї набули форми Alivio.

Гіпсові 3D панелі чудово вписуються в будь-який інтер’єр, головне, щоб простір дозволяв. Їх можна встановити на стіні, де буде повішений телевізор, оформити ними центральну частину стіни у вітальні, а так само викласти стіну біля ліжка в спальні. Куди б ви не придумали їх помістити, інтер’єр обов’язково зміниться і буде виглядати оригінально. Тонкі, надзвичайно красиві лінії в представленій фактурі гіпсових панелей багатьом нагадує хвилю, іншим піщані дюни в пустелі, а третім – струменя повітря. Їм можна надати колір за вашим бажанням і уподобанням, близьким вашому дизайну приміщення.

Переваги 3Д панелей:
• Не має запаху.
• Екологічно чистий продукт.
• Має високу вогнестійкість.
• Підвищений рівень захисту від радіації.
• Відсутня усадка матеріалу.
• Можливість фарбування великим вибором матеріалів.
• Простота і легкість монтажу.
• Сертифікована продукція.
• Термін служби більше 50 років.
• Сучасний авторський дизайн.
• Широкий спектр застосування.
• Індивідуальний дизайн під замовлення

Панелі Alivio – це розумний вибір для створення іншої та неоднорідної атмосфери, оскільки вони використовують тривимірну структуру. Різноманітність дизайну, кольору та розмірів зробила ці панелі придатними для різних місць, таких як відомчі, комерційні, житлові, культурні та спортивні майданчики. Ці панелі були розроблені витонченою групою так, що задовольняє будь-хто з будь-яким смаком. Інгредієнти цих продуктів є вторинними та екологічними. Використовуючи інший і бездоганний дизайн, Alivio 3D панелі створюють привабливе та особливе місце для вас.

 

декоративні стінні панелі, 3д київ, панелі для стін, панелі 3д, гіпсові панелі, настінні панелі, стінові панелі київ, 3д панелі, декоративні панелі для стін, 3d панелі київ, стінові панелі ціна, декоративні панелі, панелі декоративні, гіпсові 3д панелі, декоративні 3д панелі, гіпсові 3d панелі, 3d панелі для стін київ, 3д гіпсові панелі, 3д панелі для стін, панель для стін, панелі на стіну, 3д панелі з гіпсу, гіпсові декоративні панелі, гіпсові панелі для стін, гіпсові панелі 3d, 3d панелі гіпсові, дерев’яні панелі для стін, оздоблювальні панелі для стін, дизайнерські панелі, декоративні панелі на стіну, виробництво 3д панелей, декоративні гіпсові панелі, декоративні панелі на стіни, 3d гіпсові панелі, декоративні панелі для інтер’єру, декор панелі для стін, монтаж 3д панелей, 3д панелі на стіну, декоративна панель для стін, зд панелі київ, декоративні панелі купити, декоративні панелі ціна, декоративні панелі для стін ціна, декоративні панелі київ, декоративні панелі для стін купити, декоративні панелі для стін кі , Купити панелі, гіпсові панелі ціна, оздоблювальні панелі, декор панелі, стінові панелі, настінні панелі для кухні, 3 д панелі, панелі з гіпсу, дизайнерські панелі для стін, три д панелі ціна, гіпсові панелі київ, 3д панелі київ, 3д панелі ціна, купити 3д панелі, 3д панелі для стін ціна, 3д панелі Україні, купити 3д панелі в Україні, 3д панелі купити київ, гіпсові 3д панелі київ, декоративні 3d панелі для стін, декоративні панелі 3d, 3d панелі, 3d панелі для стін, 3d панелі ціна, купити 3d панелі, 3d панелі для стін ціна, 3d панелі з гіпсу, 3d панелі Україні, 3d панелі на стіну, гіпсові 3d панелі для стін, 3d панелі купити київ, гіпсові 3d панелі київ, ціни на 3d панелі, 3d панелі монтаж, гіпсова панель, стінна панель, декоративна панель,  , стінна панель на кухню, 3д панель, декоративна панель на стіну, панель 3d, 3d панель для стін, купити стінові панелі, внутрішні стінові панелі, стінові панелі монтаж, як кріпити стінові панелі, стінові панелі оптом, де купити стінові панелі, стінові панелі 3d панелі, стінові панелі ра змери, 3d панелі харків, стінові панелі Україні, 3d панелі одеса, стінові панелі для спальні, продаж гіпсових панелей київ, 3d wall панелі в Україні, декор з настінних гіпсових панелей фото, гіпсові плити, виробництво стінових панелей, гіпсові 3d панелі в зоні телевізора , купити 3д панелі в киеве,

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *